Banneri

YHTEYSTIEDOT

 

Imatran Moottorikerho r.y.
PL 14
55101 Imatra
puh 044 567 7020
faksi 05 436 3656
toimisto@imk.fi
 

JÄRJESTELYTOIMIKUNTA 2014

Puheenjohtaja
Sami Backman
GSM 040 543 1163
sami.backman@imk.fi
- tapahtuma

Matti Hagman
GSM 045 328 8020
matti.hagman@imk.fi
- kokoontumisajo

Marko Heija
GSM 045 2755 271
marko.heija@imk.fi
- mainos, markkinointi ja myynti

Seppo Hulkkonen
GSM 040 510 8018
seppo.hulkkonen@imk.fi
- rata

Pasi Laamanen
GSM 040 555 7353
pasi.laamanen@imk.fi
- kokoontumisajo

Jyri Paunonen
GSM 050 5343 181
jyri.paunonen@imk.fi
- varikko

Juha Suikkari
GSM 040 763 6701
juha.suikkari@imk.fi
- kuljettajat

Jouni Tiitta
GSM 0400 152 979
jouni.tiitta@imk.fi
- rata

Uutisvuoksi Motonet MP Maailma Kisa Imatra Konepeikko Duell MP Museo Ducati Olvi Iskelma Auto-Kilta MV Agusta Imatra PrePipe Tuusmotor

Alaosa You Tube In English Lippupalvelu.fi Suomeksi
Kaakon Nettipalvelu 2010
You Tube In English Lippupalvelu.fi Suomeksi